Prohlášení o ochraně osobních dat

OZNÁMENÍ O OCHRANĚ SOUKROMÍ
Ochrana osobních údajů Platba Bezpečnost Platba kreditní kartou na našich webových stránkách placením víza třetí stranou je zajištěna, bez rizika a současně přijímáme i jiné platby, jako je Moneygram, Westunion. Jakýkoli požadavek, neváhejte a kontaktujte náš zákaznický servis, vynasnaží se Vám pomoci. Děkujeme za návštěvu a užijte si nákupy. Respektujeme vaše soukromí a oceňujeme vaše podnikání. V žádném okamžiku neposkytneme informace o kontaktech ani platbách žádnému dodavateli, spolupracovníkovi nebo poskytovateli služeb třetím stranám, pokud to není naprosto nezbytné pro dokončení transakce a objednávky. Náš závazek k ochraně soukromí Vaše soukromí je pro nás důležité. Chcete-li lépe chránit vaše soukromí, následující upozornění vysvětluje informace, které shromažďujeme, jak se používá, jak je chráněno a jak nás kontaktovat, pokud máte nějaké obavy. Jaké informace jsou shromažďovány: V rámci procesu objednávky jsou shromažďovány následující informace od zákazníků:
Jméno Odeslání / fakturační adresa E-mailová adresa Telefonní číslo Informace o kreditní nebo debetní kartě.
Agentská politika
Naše společnost nyní poskytuje rozsáhlé služby, aby společně s vámi pracovala a vyvíjela, včetně služby produktu a poradenství v oblasti rozšíření, podrobnosti takto:
1. rychle a účelně. Nyní byste mohl být produktovým agentem naší společnosti, pak byste mohli otevřít svůj vlastní nový online prodej! A naše společnost by dala přednost nabídnout Vám službu doporučit produkt a volně prodloužit, abyste vyhrál v první jízdě!
2. Abychom udrželi aktualizaci produktu, doporučujeme vám, aby veškeré zboží na webových stránkách prodeje, které jsme poskytli. Zjistili bychom e-mailem nebo TEL o aktualizaci nového zboží. Současně, pokud máte nějaký požadavek na nový výrobek nebo trh, pouze zpětná vazba a naše společnost by okamžitě odpověděla.
3. Silný logistický systém podpory a spolupráce továrny, nás velmi přesvědčují, že maloobchodní služby zboží. Současně, pokud jde o zásilku, by naše společnost poskytla služby Dveře do dveří a Dropping shipping zdarma.
4. Maloobchodní ceny jsou stanoveny místně agentem a velkoobchodní ceny našich produktů jsou založeny na našich maloobchodních cenách. Za normálních okolností se zabýváme obchodem s 30% slevou, přičemž množství je s preferenčním zacházením.
5. Internetové stránky agentů mohou svobodně vybrat způsob platby, které závisí na praktické situaci, a silná technická podpora naší společnosti může vyvinout modul on-line plateb pro rozšíření vaší firmy
6. Naše společnost zaručuje, že pokud jde o množství objednávek zavedených po 2 dnech doručení, a poskytnout seznam všech objednávek číslo sledování, které můžete být on-line sledování v reálném čase. Doba, kdy zboží dorazí na místo určení po dobu 3-5 dnů.
7. Pokud jde o přepravní zboží a související zásady a související produkty, které se týkají nejčastějších dotazů, pečujte prosím o maloobchodní webové stránky naší společnosti. Zároveň mohou agenti vycházet z jejich potřeb, poskytnout naší společnosti zpětnou vazbu, aktualizaci provedeme "podle specifikace společnosti".
zpět